Онлайн перевірка статусу ремонту

соковижималка для томатів на м`ясорубку мулінекс HV8 DKA213E

  • 20 серпня 2012 о 15:36   #

    Купила м`ясорубку HV8 DKA213E разом із соковижималкою для томатів яка (судячи з малюнку) ідентична тій, що розміщена на Вашому сайті, проте з незрозумілих причин не можу скласти цю соковижималку, виходить ніби шнек соковижималки занадто великий, внаслідок чого вставляючи шнек в металевий корпус і надягаючи насадку, насадка не з`днується з корпусом (зазор близько 1 см). Так от, питання:
    На Вашу думку, В чому може бути проблема?
    Чи варто купувати для м`ясорубку мулінекс HV8 DKA213E новий набір соковижималки для томатів чи може придбати лише відповідний шнек (якщо вони бувають різних розмірів)?
    Заздалегідь, вдячна за відповідь.

    Катя
    Користувач
  • 20 серпня 2012 о 16:44   #

    Добрый день, Катя!
    Это нужно видеть, я могу только сказать что все должно собираться без каких либо проблем.
    привезите нам в сервис, пусть мастера посмотрят ...

    Александр
    Модератор
  • 22 серпня 2012 о 12:28   #

    Я все таки ризикнула та замовила у Вашої компанії новий шнек. Сьогодні доставили, він ідеально підійшов до моєї соковижималки для томатів і до моєї м’ясорубки. Виявилося, що шнек, який був у комплекті має дещо іншу конструкцію і довший приблизно на 1 см. (маю зазначити, що м’ясорубку я купувала не у Вас).
    Дякую за увагу і за оперативну працю!

    Катя
    Користувач
  • 22 серпня 2012 о 17:01   #

    Я рад что мы смогли Вам помочь.
    в итоге это Вам в магазине, где Вы приобрели мясорубку, не правильно ее укомплектовали.

    Александр
    Модератор

Відповідь

Надіслати

Комплектуючі до побутової техніки можна знайти у нашому інтернет-магазині.